Aksivi.ee | Portfolio Categories Kohv
218
archive,tax-portfolio_category,term-kohv,term-218,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive

2448 Coffee 100 % ARABICA 1kg

Suurepärane segu parimate araabika kohvisortidega Brasiiliast, Colombiast, Guatemalast ja Hondurasest. Maitselt on pehme ja kergelt hapukas ning õrna järelmaitsega. Tassisisene tulemus on tihe ja kreemine.Over 80 points on a 100 point scale by the SCAA (Speciality Coffee Association of America)

2447 Coffee GRAN GUSTO 1kg

Segu parimatest kohviubadest Santos Brasiiliast, Kesk-Ameerikast ja Indiast, millel on magus ja šokolaadine maitse, intensiivne aroom, täidlane ja püsiv järelmaitse. See on täidlane ja luksusliku kuldpruuni kreemiga.Over 80 points on a 100 point scale by the SCAA (Speciality Coffee Association of America)

2445 Coffee ORO 1kg.

Brasiilia, Guatemala ja Costa Rica parimate ja mahedamate araabika ubadega. Ideaalne tasakaal koos Robusta kohviga valitud Java-saare ja Paapua Guinea istandustest, et saada täielik maitse ja ehtne Itaalia espressotass.Over 80 points on a 100 point scale by the SCAA (Speciality Coffee Association of America)

2446 Coffee MAJOR 1kg

95% araabika kohviubade segu Brasiilia parimatest istandustest ja Kesk-Ameerika mägismaalt pärit lõhnavad mahedad oad. Samuti on 5% Java saare parimat robusta kohvi, mis annab sellele segule ideaalse tasakaalustatud ja rikkaliku maitsega.